Najlepší teambuilding

Chcete aby váš tím ťahal za jeden koniec? Pripravíme vašim zamestnancom nezabudnuteľný teambuilding s nabitým programom v ubytovni Zuberec, v blízkosti vleku a v srdci Roháčov.

Je jasné, že budovanie tímu je úlohou manažéra. Ale to vôbec neznamená, že všetku prácu musíte odviesť len vy. Dobrý manažér vie, na koho sa s organizáciou teambuilduingu obrátiť. A čo od neho chcieť. 

Váš tím môže fungovať dobre a byť perfektne zohratý. A predsa nikomu nezaškodí raz za čas vypadnúť mimo firmu. Pretože nielen prácou, ale i zábavou je človek živý, za dverami kancelárie nechajte aspoň na chvíľu hektiku pracovného dňa. Preto je pri teambuildingu lepšie členov tímu odviesť ďalej od ich domova. Niekde, kde to nepoznajú.

Na zdravie
Znalcom vína sa zavďačíte ochutnávkou s prednáškou someliéra. Uznáte, že dni rýchlo bežia a v práci často medzi sebou komunikujete len cez e-mail. A tak si tie pravé vône a chute neužijete. A viete, ako sa hovorí. Vo víne je pravda. A pre teambuilding to platí dvojnásobne. Poviete si to, čo si potrebujete povedať. A vyrozprávate si to pri víne. Na želanie vášho tímu pripravíme rôzne degustácie. Koľko členov tímu, toľko chutí. Niekto rád medovinu, rum alebo iný alkohol.

Zimné športové hry
Teambuilding a zima v Studenej doline. Perfektná kombinácia. Lyžiarske stredisko Janovky máme hneď za rohom. Zážitok pre lyžiarov, snowboardistov, freeriderov, skialpinistov i bežkárov. Je nám jasné, že nie každý vie lyžovať. Pre tých, ktorí doteraz sledovali lyžiarsky svah len spoza okna bufetu, vieme zabezpečiť lyžiarske alebo snowboardové kurzy. A na cestu domov vám pribalíme aj nadšenie pre tento šport.

Ak ste v našej ponuke nenašli to pravé pre váš tím, neznamená to, že sa to nedá zorganizovať. Práve naopak. Ak máte vlastné tipy a nápady na zaručene vydarený teambuilding sem s nimi.