Beuška
Turistka

Strávili sme u Vás perfektný predĺžený víkend. Kvitujeme predovšetkým prístup Vašich pracovníkov a super prostredie vhodné pre väčšie deti. Ďakujeme Vám ešte raz. Pozdravuje Vás celá naša zostava

Jožino a partia
Partia z Hlohovca

Chceme Vám poďakovať ešte raz aj touto cestou za prichýlenie počas nasej turistiky po Roháčoch. Nečakali sme, že u Vás nájdeme tak príjemných ľudí a takú dobru náladu. Boli ste super!

Nika
Obdivovateľka prírody

Ubytko, nálada, pohoda, atmosféra, turistika, lokalita = všetko bolo na jednotku s hviezdičkou. ĎAKUJEME za super oddych.

Ján, Bratislava
Rodinky s deťmi

Chodíme sem už 10 rokov ( rodiny s deťmi) ale také skvelé to tu ešte nebolo. Vidno že to robia ľudia ktorí vedia čo robia plus je bonus že to robí mladý kolektív. Ďakujeme

Petr
Turista z Čiech

Skvělý přístup a domluva s personálem. Ochota, vstřícnost. Chyběl nám jen sporák, ale prý už brzy bude 🙂

Peter
Učiteľ

Boli sme tu na lyžiarskom výcviku, deťom sa veľmi páčilo a tak sme si zajednali ubytovanie aj na budúci rok. Na bunke sme mali trošku problém s kúrením. Potešilo nás však že správcovia to vyriešili okamžite.

Aďka
Žiačka

V ubytovni som strávila týždeň a určite by som vrátila aj o rok. Ako pozitívum vidím ústretovosť zamestnancov, hlavne správca, ktorý nám vždy pomohol, posrandoval, bol veľmi priateľský , ďalej to, že je to blízko lyžiarskeho strediska, a prakticky v centre dedinky takže je blízko aj do obchodu či reštaurácie.

Lukáš
Silvester partia

Pohodové bývaníčko v bunke počas našich výletov a lyžovačky. Nič nechýba, Celá partia sme boli spokojní, takže je jasné, že sme dohodnutí aj na letnú turistiku. Tu sa stretneme. Tešíme sa.

Karin
Učiteľka

Strávili sme tu tri týždne na lyžiarskych kurzoch, ubytovanie ideálne pre skupinu študentov (súkromie, spoločenská miestnosť, pingpongový stôl, lyžiareň). Strava vynikajúca, starostlivosť .

Zanechajte nám recenziu

Poslať

Drahí naši návštevníci

Chceme sa Vám poďakovať za každú jednu recenziu ktorú ste nám zanechali.

Nebojte sa nám prosím napísať aj to zlé, lebo len vďaka Vám sa môžeme zlepšovať a spoločne budovať príjemnú atmosféru ubytovne. Vaša ubytovňa.

Ďakujeme Vám!